was successfully added to your cart.

Asi každý v životě zažil chvilku, kdy při měl při rozbalování „měkkého“ dárku pod stromkem strach, že je v něm zabalený pár hnědých pletených ponožek. Možná tomu tak bylo, protože ponožky kupovala babička a chtěla aby v nich bylo především teplo. Jenže dnes už je vše jinak a darované ponožky mohou být jak praktické, tak i stylové a navíc udělat radost.

Možná jsme my od LØVE+FUN SOCKS trochu zaujatí, ale chceme se s vámi podělit o to, proč jsou ponožky skvělým vánočním dárkem.

Nekonečné možnosti

Ptáte se v čem je darování páru ponožek nyní jiné? Tak především proto, že existuje spousta možností, ze kterých můžete vybírat. Kombinace divokých barev, pruhů, teček, vzorů, pruhů a proužků…

Ať už nakupujete pro milovníky jídla, vesmíru, superhrdinů nebo Vánoc, máte z čeho vybírat. Váš dárek tak může být osobitý a ukázat, že dotyčného dobře znáte.

Finančně nenáročný dárek

Pokud zrovna neplánujete pořizovat ponožky v butiku Louis Vuitton, je pár ponožek poměrně cenově dostupným dárkem.

Praktické

Každý prostě potřebuje ponožky, to je fakt. A tak i když obdarovaný zrovna neskáče z funky ponožek do stropu, nevadí, protože jednou mu čisté ponožky dojdou a oni budou nuceni obléct darovaný pár.

Snadné zabalení

Ponožky jdou tak snadno zabalit! Není nic horšího, než dávat dar, který jde špatně zabalit. U nás navíc máme řešení i pro ty, co s balícím papírem nekamarádí. Připravili jsme na Vánoce super tématické krabičky, díky kterým nemusíte balení dárku řešit vůbec.

Nové tradice

Nyní, když jsou ponožky zábavným doplňkem k outfitu, buďte kamarád co jde s dobou a když dojde na darování vánočních dárků, buďte originální. Zaveďte novou tradici a dávejte si s přáteli barevné ponožky navzájem.

Vánoční kolekci najdete ZDE.