Nový trend – Ponožky jako dárek pod stromeček

Nový trend - Ponožky jako dárek pod stromeček
[:cs]

Asi každý v životě zažil chvilku, kdy při měl při rozbalování „měkkého“ dárku pod stromkem strach, že je v něm zabalený pár hnědých pletených ponožek. Možná tomu tak bylo, protože ponožky kupovala babička a chtěla aby v nich bylo především teplo. Jenže dnes už je vše jinak a darované ponožky mohou být jak praktické, tak i stylové a navíc udělat radost.

Možná jsme my od LØVE+FUN SOCKS trochu zaujatí, ale chceme se s vámi podělit o to, proč jsou ponožky skvělým vánočním dárkem.

Nekonečné možnosti

Ptáte se v čem je darování páru ponožek nyní jiné? Tak především proto, že existuje spousta možností, ze kterých můžete vybírat. Kombinace divokých barev, pruhů, teček, vzorů, pruhů a proužků…

Ať už nakupujete pro milovníky jídla, vesmíru, superhrdinů nebo Vánoc, máte z čeho vybírat. Váš dárek tak může být osobitý a ukázat, že dotyčného dobře znáte.

Finančně nenáročný dárek

Pokud zrovna neplánujete pořizovat ponožky v butiku Louis Vuitton, je pár ponožek poměrně cenově dostupným dárkem.

Praktické

Každý prostě potřebuje ponožky, to je fakt. A tak i když obdarovaný zrovna neskáče z funky ponožek do stropu, nevadí, protože jednou mu čisté ponožky dojdou a oni budou nuceni obléct darovaný pár.

Snadné zabalení

Ponožky jdou tak snadno zabalit! Není nic horšího, než dávat dar, který jde špatně zabalit. U nás navíc máme řešení i pro ty, co s balícím papírem nekamarádí. Připravili jsme na Vánoce super tématické krabičky, díky kterým nemusíte balení dárku řešit vůbec.

Nové tradice

Nyní, když jsou ponožky zábavným doplňkem k outfitu, buďte kamarád co jde s dobou a když dojde na darování vánočních dárků, buďte originální. Zaveďte novou tradici a dávejte si s přáteli barevné ponožky navzájem.

Vánoční kolekci najdete ZDE.[:en]

Each one of us has had that moment when unwrapping a present from under the Christmas tree and fearing that it might be a pair of brown woolen socks. Maybe that was because socks were something your grandmother would buy and grandmas want you to be warm. But nowadays everything is different and socks can be both practical and stylish and even make you happy.

Perhaps we are a bit biased at LØVE + FUN SOCKS but we really want to tell you why socks are a great Christmas present.

Endless possibilities

So why is giving someone a pair of socks different nowadays? Well, mostly because there are so many options and possibilities to choose from. Combination of wild colors, stripes, dots and other patterns.

Whether you’re shopping for a foodie, a space enthusiast, a superhero lover or a Christmas fan, you have so much to choose from. Your gift can be unique and show that you know the person as well.

Financially undemanding gifts

If you are not about to buy socks in the Louis Vuitton boutique, socks are usually a relatively affordable gift.

Practical

Everybody needs socks – that’s a fact! So, even if the person is not completely amazed by funky socks it doesn’t matter because there will come a day when they are going to run out of clean socks and they will be forced to put on the ones they got as a present from you.

Easy wrapping

Socks are so easy to wrap! There is nothing worse than giving a gift one cannot wrap properly. In addition, we have a solution for those who do not like wrapping gifts. We offer cool themed gift boxes for Christmas and so you don’t even have to think about wrapping.

New traditions

Now that your socks can be a fun addition to your outfit – be someone hip! And when it comes to giving Christmas presents – be original! Create a new tradition for you and your friends and give colorful socks to each other.

Christmas collection can be found HERE.

[:]